Fotbalový klub Němčičky

Hala ve V.Pavlovicích - zimní příprava 2010/2011

29.09.2010 | napsal Patrik Komárek

Do haly by se mělo začít chodit někdy koncem listopadu. Předběžně jsme domluvení na středy od 20 do 22 hodin.

 

SUMMER BEACH diskotéka

24.06.2010 | napsal Patrik Komárek

Dne 17.7. bude fotbalový klub pořádat na koupališti v Němčičkách od 20 hodin Summer beach diskotéku. Bude hrát DJ Pepino ty nejlepší hity, které znáte. Tancovat bude opět možno i v malém bazénu, který bude částečně odpuštěn. Přijďte a pozvěte všechny Vaše známé. Go, go, go - my body is dancing.

Díky.

Přání k jubileu - Jaroslav Stávek

06.05.2010 | napsal Patrik Komárek

Přjeme vše nej ke kulatému výročí, které sláví předseda TJ Jaroslav Stávek. Přejeme mu za fotbalový výbor hlavně pevné zdraví, aby mohl i nadále aktivné sportovat a podílet se na dalším zvelebováni sportovního areálu.

Valná hromada TJ Sokol Němčičky

12.03.2010 | napsal Patrik Komárek

upozorňuji všechny členy fotbalového oddílu (i ostatní), že dne 26.3.od 18 hodin se bude konat valná hromada TJ Sokol Němčičky v prostorách lyžařského vleku.  Účast pro všechny členy nezbytná.

dík

Fotbalová schůze pro členy FO + hráče

05.03.2010 | napsal Patrik Komárek

Dne 11.března 2010 se uskuteční důležitá fotbalová schůze, která se bude konat od 18 hodin na lyžařském vleku v Němčičkách. Prosim všechny členy, ale i hráče, aby se dostavili. díky

Blahopřejeme Liboru Zechmeisterovi

17.01.2010 | napsal Patrik Komárek

Fotbalový výbor se připojuje ke gratulacím Liborovi Zechmeisterovi k jeho kulatému výročí - 50 let. Přejeme mu zdraví, životní apetit a také, aby i v dalších letech byl  fanouškem fotbalu.

Zároveň mu ještě jednou děkujeme za veškerou práci, kterou ve fotbale v Němčičkách odvedl.

 díky

 

zápas Hostěrádky - Němčičky

25.09.2009 | napsal Patrik Komárek

poslední zápas s Hostěrádkama se bude hrát už v sobotu ve 14:30 hodin. 

Petr Lukáč z Bořetic

21.09.2009 | napsal Patrik Komárek

Minulý týden se na tréninku těžce zranil Peťa Lukáč ze sousedních Bořetic.  Jelikož je to můj kamarád a velice dobrý fotbalista, tak mu chci tady veřejně popřát, aby se jeho zranění rychle hojilo a brzy se opět postavil na nohy.

kdo přišel a kdo odešel

05.08.2009 | napsal Patrik Komárek

Hostování jsme prodloužili Jožkovi Suskému a Jirkovi Bendovi v Popicích o další půlrok.

Hostování bylo ukončeno Pavlu Lanžotskému a Kubovi Štambachrovi (oba Velké Pavlovice)

Jožka Hoštický přestoupil zpátky do Horních Bojanovic

Do mužstva přišli z Velký Pavlovic na půlroční hostování - Mira Levčík (zkušený stoper), Pavel Hrabal (přišel z dorostu), Ondra Levčík (mladý kluk - obrana, popř. záloha) a  prodlouženo bylo na další půlrok hostování Přemkovi Rozbořilovi.  Dále máme od Velkých Pavlovic na další rok prodlouženo hostování u Danka Prokeše. Nové roční hostování se udělalo u Martina Pregrta a také u Otřísala Jana (brankář).

Hostování na další rok bylo prodlouženo u Ondry Horáka, který je hráč Hustopeč.

Z Blatnice jsme koupili Tomáše Nováčka, který je mladý, perspektivní hráč. Prozatím bude hrát v útoku popř. v záloze.

 

Výsledek schůze

08.06.2009 | napsal Patrik Komárek

Včera se konala schůze ohledně dalšího setrvání fotbalu v Němčičkách a po téměř dvou hodinách se rozhodlo, že se i do další sezóny fotbalové mužstvo přihlásí. Z výboru odstoupil jeho dlouholetý člen - Miloš Suský, kterému tímto za odvedenou práci moc děkujeme. Rovněž děkujeme Jožkovi Hoštickému, který po této sezóně s nějvětší pravděpodobnností odejde hrát zpátky do Horních Bojanovic.

Do nového výboru byli zvoleni následující lidé - Godlewski Jiří, Ludín Luboš, Prokeš Daniel, Zechmeister Libor ml. a Komárek Patrik.  Tento tým budou ještě doplňovat Verča (z Kobylí) a Pavel Stávek.  Tento nový výbor se v nejbližší době setká a zvolí si svého předsedu, jednatele, pokladníka atd..  Miloš Suský přislíbil pomoc tomuto výboru zejména co se týká jednatelské práce.